припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

20 лютого - День героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 09:08

П’ятий рік поспіль  в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Вони захищали ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Україна оплакує своїх героїв, але є розуміння, що герої не вмирають, а повертаються на небо. Їхній подвиг – це приклад любові до своєї землі, наша біль і гордість. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.  Наслідуймо ті ідеали, за які полягла Небесна Сотня!

Слава Україні! Героям слава!

Сільський голова Засульської сільської ради       Сергій Бондаренко