Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 20.02.2019 15:11

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  18 лютого під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Прийняті рішення про проведення компенсаційних виплат 802 особам, які мають право на пільги, за оплату ними вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування на загальну суму 102,8 тис. грн. та компенсацію витрат за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом на суму 10,8 тис. грн.

Під час засідання обговорили та ухвалили рішення про затвердження переліку доріг комунальної власності Засульської сільської ради, що підлягають утриманню в належному стані в осінньо-зимовий період; про визначення потреби, організацію обліку та контролю за утриманням і станом готовності до використання за призначенням Фонду захисних споруд Засульської сільської ради; перенесення звичайних виборчих дільниць; присвоєння поштових адрес, тощо.

За результатами обговорених питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.