Завершився третій етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради»

Дата: 22.02.2019 15:21

Відповідно до Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, у приміщенні Засульської бібліотеки, завершився третій етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу  «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради».

Рішенням членів конкурсної комісії шляхом голосування, враховуючи допоміжні критерії, визначені статтею 21-5 Закону України «Про культуру», переможцем на посаду керівника комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради» визнано Олену Симоненку.