припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

У Кременчуці пройшла спартакіада з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю

Дата: 25.02.2019 14:28

У Кременчуці відбулася відкрита міська спартакіада з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю з нагоди 26-річчя Кременчуцького міського товариства інвалідів Полтавської обласної організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Змагання проводилися у спортивному комплексі «Політехнік» КрНУ імені Михайла Остроградського.

У  спартакіаді взяли участь особи з інвалідністю з Кременчука, Хорола, Лубен, Котельви, Полтави,  Світловодська, Пирятина, Семенівки, Нових Санжар, Білоцерківки. Змагання проводились з наступних видів спорту: присідання, кеглі, дартс, бомбаскет, фігурна їзда на візках та бочче. Після підведення підсумків відбулося нагородження, було вручено більше 60 дипломів та медалей.