Отримано комп’ютерну техніку для реалізації функцій у сфері соціального захисту населення

Дата: 25.02.2019 16:46

Засульська об’єднана територіальна громада ввійшла до переліку 234 громад, відібраних для надання технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей у рамках реалізації Міністерством соціальної політики України спільно зі Світовим банком проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Участь у проекті передбачає отримання комп’ютерного обладнання, оснащеного відповідним ліцензійним програмним забезпеченням, для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи з метою досягнення високого рівня якості послуг у сфері соціальної підтримки населення.

21 лютого 2019 року Засульською об’єднаною територіальною громадою отримано 12 одиниць техніки (персональні комп’ютери, багатофункціональні пристрої), загальною вартістю близько 241 тис. грн.