припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Конкурс відбувся

Дата: 26.02.2019 14:19

21 лютого відбувся завершальний етап конкурсу на заміщення вакантної посади Директора комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради». В ході проведення конкурсу  обрано  переможця, а саме Симоненко Олену Олексіївну. Але з’явившись на засіданні конкурсної комісії Олена  Симоненко  надала  лист - відмову від  даної посади.

Керуючись  Порядком проведення  конкурсного добору  на посаду  керівника комунального закладу культури, на підставі поданого конкурсантом листа-відмови, конкурсна комісія виконавчого комітету Засульської сільської ради прийняла рішення про призначення на вакантну посаду Директора комунального закладу «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради» Сизоненко Інну Вікторівну, як таку, що успішно склала іспит за результатами конкурсу.