Високе місце Засульської громади у вітчизняному рейтинзі фінансової спроможності

Дата: 26.02.2019 16:25

За підсумками рейтингу ОТГ України за 2018 рік, розробленого експертами Центрального офісу реформ при Мінрегіоні, об’єднані територіальні громади Полтавської області продемонстрували високі результати. Про це свідчить моніторинг результатів проведений фахівцями Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Порівняння проводилося за чотирма показниками: Власні доходи на одного мешканця; Рівень дотаційності; Питома вага видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах; Капітальні видатки на одного мешканця. Усього в цій групі представлено 103 ОТГ Полтавщини. Засульська громада займає місце в першій третині рейтингу своєї групи – 28 місце.

«Даний рейтинг вчергове продемонстрував лідируючі позиції ОТГ Полтавщини. Запорукою цього є хороший потенціал ще під час створення громади та стратегічність мислення їхнього керівництва», - резюмує Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС.