Відкритий турнір з Кіокушин карате пам’яті героїв Небесної сотні

Дата: 01.03.2019 15:23

На базі ОЗ «Засульський ліцей» пройшов відкритий турнір з Кіокушин карате памяті героїв Небесної сотні, в якому взяли участь юні каратисти із Засулля, Войнихи, Калайдинець, Лубен, Пирятина та Кременчука. З правилами змагань всіх учасників ознайомив головний суддя турніру Сергій Деркач.

Відкрили дійство хвилиною мовчання. З вітальним словом до присутніх звернувся Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова, наголосивши на важливості проведення таких заходів вшанування героїв України, адже наше завдання зберегти пам’ять про них своїми справами, вчинками, щоденною роботою, алеями, меморіальними дошками. Такі заходи є чудовим прикладом національно-патріотичного виховання для сучасної молоді та залучення її до здорового способу життя. Бої пройшли в цікавій і запеклій боротьбі. Учасники були нагороджені грамотами, медалями. Та найголовніше всі переконались − в Україні надійне майбутнє.