Одним із напрямків Стратегічного розвитку нашої громади є енергоаудит соціальної сфери

Дата: 06.03.2019 14:14

Минулого року була розпочата нова ініціатива Програми «U-LEAD з Європою» з впровадження енергоменеджменту в об’єднаних територіальних громадах. Місцева влада отримає пряму підтримку, щоб стати більш енергоефективною, в такий спосіб звільняючи гроші для життєво важливих інвестицій у комунальні послуги та соціально-економічний розвиток. Експертна комісія Програми відібрала лише 30 ОТГ з великого числа тих, хто подав заявки на участь в програмі «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ».

Серед переможців – Засульська ОТГ, яка отримала комплект обладнання. Сергій Бондаренко, очільник громади, передав його керівнику відділу, в якому працює енергоменджер. Комплект складається з фахових інструментів для вимірювання технічних параметрів енергоефективності та є необхідним для роботи енергоменеджера. Робота в цьому напрямку є одним із ключових моментів Стратегічного розвитку нашої громади щодо визначення основних напрямків її розвитку.

Проект триватиме до кінця поточного року. Пілотні громади вже пройшли низку тренінгів та практичних заходів з муніципального енергоменеджменту і розпочали його впровадження. Це дасть можливість зменшити використання бюджетних коштів та утримання установ в майбутньому.