припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 11.03.2019 16:34

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  11 березня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Були прийняті рішення про надання грошової допомоги на лікування 51 особі, за письмовими зверненнями громадян, що попередньо були опрацьовані на засіданні комісії з питань надання грошової допомоги населенню з бюджету об’єднаної територіальної громади, на загальну суму 115,0 тис. грн.

Під час засідання обговорили та ухвалили рішення про закріплення права користування житлом за дитиною, позбавленою батьківського піклування; про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Засульської сільської ради влітку 2019 року; про створення комісії з питань визначення пропозиції щодо придбання житлових приміщень для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення стосовно житлових прав громадян: надання згоди на будівництво та реконструкцію житлових приміщень, затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, закриття господарського обліку житлового будинку.

Також ухвалені рішення про надання дозволу на видалення дерев у селах Солониця і Пишне. Затверджено положення про структуру, сили і засоби Засульської місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.