Співробітник ДСНС врятував людське життя під час пожежі

Дата: 12.03.2019 12:33

Рятувати людські життя -  це не професія, а покликання. Дане твердження доводить вчинок співробітника Лубенської Державної служби з надзвичайних ситуацій, Романа Сахна, який нещодавно врятував під час пожежі 44-річного мешканця Засулля.

Пожежа сталася 8 березня близько 20 години у квартирі на 4 поверсі багатоповерхівки. На той момент в середині приміщення перебував Сергій Мудренко. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем під час куріння. Роман Сахно, начальник 18 ДПРЧ майор служби ЦЗ знаходився неподалік від місця події, швидко зорієнтувавшись у даній ситуації, миттю опинився у задимленій квартирі, евакуював потерпілого та надав йому першу медичну допомогу. За свідченням медиків, співробітник ДСНС нагодився дуже вчасно, адже рахунок у порятунку людського життя йшов на секунди.  Відповідні служби змогли прибути на місце події лише через 25 хвилин після сповіщення, у зв’язку з ремонтними роботами мосту.  На місце події виїхали вогнеборці Лубенської Державної пожежно-рятувальної частини 18, слідчо-оперативна група Лубенського відділу поліції головного управління національної поліції, служба «103».

Рятувальники оперативно локалізували пожежу, а в подальшому ліквідували її. Вогнем знищено меблі та речі домашнього вжитку,  закопчено стіни та стеля на площі 30 м кв. Потерпілого направлено до терапевтичного відділення Лубенської ЦРЛ з попереднім діагнозом: отруєння продуктами горіння.