До уваги найманих працівників

Дата: 13.03.2019 11:40

Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього, Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також додержання мінімальних гарантій по оплаті праці, своєчасної виплати заробітної плати відповідно до чинного трудового законодавства.

Виконавчим комітетом Засульської сільської ради, як органом місцевого самоврядування, згідно з наданих йому повноважень постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснюється державний контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.

Враховуючи вище викладене, просимо Вас повідомляти Засульську сільську раду про факти нелегальної праці громадян, заборгованості, несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її в розмірах нижче визначеного державою мінімального розміру оплати праці (з 1 січня 2019 року цей розмір становить – 4173,00 грн.) письмово за адресою: Лубенський р-н.. с. Засулля,  вул. Молодіжна, 78, зателефонувавши за номером (053-61) 92-416, або з відповідним повідомленням на електронну адресу: info@zasulska-gromada.gov.ua