Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 19.03.2019 12:46

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  18 березня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Були прийняті рішення про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав на суму 18,0 тис. грн., про здійснення компенсаційних виплат 842 особам, які мають право на пільги, за оплату ними вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування на суму 129,7 тис. грн. та компенсацію витрат за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом на суму 8,0 тис. грн.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення стосовно житлових прав громадян: про надання згоди на знесення аварійного житлового будинку; про надання будівельного паспорта на будівництво житлового будинку садибного типу та господарських будівель і споруд; про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва. Також затвердили тарифи на водопостачання для жителів с. Чуднівці.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.