припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Фахівці Засульської громади вчили готувати Плани дій сталого енергетичного розвитку і клімату

Дата: 01.04.2019 09:25

З 26 по 28 березня в Києві проходив тренінг з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату, що організований проектом «Енергоефективність у громадах ІІ» і підтримується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом. У навчанні взяли участь Сергій Бойко, керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради та Наталя Крамаренко, провідний спеціаліст відділу економічного розвитку. На високому рівні заняття проводили Віталій Лесюк, консультант проекту та Оксана Кисіль, національний експерт проекту CoM East в Україні. Програма заходу була побудована та акцентована на практичних заняттях. Проводилася робота по заповненню шаблонів на сайті Угоди Мерів, надавалися рекомендації з розробки енергозберігаючих заходів з ПДСРК, їх планування за секторами та фінансова спроможність щодо їхньої реалізації.