припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Співпраця органів місцевого самоврядування з бізнесом

Дата: 01.04.2019 15:27

Досить насиченим і цікавим був робочий візит Сергія Бондаренка, голови Засульської громади разом з Олегом Васецьким, начальником відділу економічного розвитку виконавчого комітету Засульської сільської ради до української компанії-виробника «Система модернізації складів». Така поїздка відбулася в межах реалізації Стратегії розвитку Засульської с-р, головним завданням якої є створення нових робочих місць в селах громади, в тому числі підтримка та утворення сільськогосподарських кооперативів, робота яких націлена на переробку сільськогосподарської продукції.

Українська компанія-виробник «Система модернізації складів» є одним із виробників по впровадженню комплексних рішень з автоматизації складів з 2006 року. На замовлення підприємством виготовляється обладнання із переробки овочів, фруктів, сортування ТПВ. Комплексне рішення компанії – це розробка, проектування, виробництво, монтаж і подальше технічне обслуговування обладнання для обробки продукції. А саме – виробничі лінії по сортуванню вантажів, переробці ягід, фруктів, горіхів, тощо. У разі необхідності, термінового ремонту штабелів чи іншої електро та гідравлічної техніки – існує бригада оперативного реагування та сервісні служби по всій території України. Компанія має міжнародний сертифікат якості та є членом Польсько-Української Господарчої палати і власником портфелю унікальних розробок, ексклюзивних рішень для більш ніж 100 підприємств України та Європи.