Звітував про роботу за минулий рік Ігор Яременко, староста Шершнівського старостату

Дата: 01.04.2019 15:35

На відкритій зустрічі із жителями Шершнівського старостату Ігор Яременко проінформував присутніх про свою роботу на посаді старости та про використані кошти бюджетів різних рівнів на утримання установ і проведення заходів по  старостату за 2018 рік. У зібранні взяли участь Сергій Бондаренко, голова Засульської об’єднаної територіальної громади, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Засульської сільської ради, представники некомерційного комунального підприємства «Центр ПМСД» Засульської сільської ради, сільського комунального підприємства «Сяйво», керівництво сільського будинку культури, громадськість. Шершнівський старостат налічує 460 чоловік (с. Шершнівка, Назарівка ).

Протягом року здійснювалося утримання закладу охорони здоров’я, культури. Проводилися виплати матеріальної допомоги на лікування, компенсаційні виплати за пільговий проїзд. Виконувалися роботи по утриманні інфраструктури доріг, реконструкції вуличного освітлення, ліквідовувалися сміттєзвалища.

Зокрема по Шершнівському старостату у 2018 році використано всього – 866 367 в т. ч:

охорону здоров’я – 56 145 грн

соціальний захист – 46 270 грн

культуру і мистецтво – 174 265 грн

житлово-комунальне господарство – 47 457 грн

транспорт- 240 002 грн

будівництво – 299 982 грн

охорону навколишнього природного середовища – 2 246 грн

Сергій Бондаренко, на запитання присутніх, ознайомив їх із структурою дохідної частини, власними доходами та видатками загального фонду бюджету всієї громади за 2018 рік за програмною класифікацією.

«У побудові спроможної мережі надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості будуть діяти Пункти здоров’я у межах населеного пункту, де проживає не менше 750 осіб. Графік роботи лікаря тут передбачає 2 робочі зміни на тиждень. Пацієнти, які уклали декларацію із сімейним лікарем, можуть отримати гарантований безоплатний пакет послуг на первинній ланці. (На території Шершнівського старостату 44, 2 % укладених декларацій). Входять в дію електронні інструменти роботи: діагноз, лікарняні, призначення лікування, електронні рецепти на «Доступні ліки», які можна буде отримати лише за електронним рецептом у будь-якій аптеці  України, без прив’язки до місцевості», - пояснив Володимир Богатиренко, головний лікар КНП «Центр ПМСД».