Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 08.04.2019 13:11

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  7 квітня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади, та окремих її жителів.

Були прийняті рішення про надання грошової допомоги членам сімей померлих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди відзначення 33-ї річниці Чорнобильської трагедії, а також 54 особам, за письмовими зверненнями громадян про надання допомоги на лікування, які попередньо були опрацьовані на засіданні комісії з питань надання грошової допомоги населенню з бюджету об’єднаної територіальної громади, на загальну суму 135,7 тис. грн. Виконком надав дозвіл на взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов дитини, позбавленої батьківського піклування, Іорданова В'ячеслава  Сергійовича, 11.09.2002. р.н.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єктів будівництва (Капітальний ремонт (технічне переоснащення) станції управління насосним агрегатом на артсвердловинах с. Оріхівка, Піски, Мацкова Лучка.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.