За чисте довкілля: працівники СКП «Сяйво» проводять роботу по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ

Дата: 12.04.2019 09:27

Для забезпечення екологічного благополуччя жителів, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримання чистоти і порядку в Засульській громаді, працівниками сільського комунального підприємства «Сяйво» проведено вивіз сміття по населених пунктах Засульської сільської ради (с. Мацківці, Войниха, Мгар, Оріхівка, Солониця, Засулля). Здійснено ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища у селі Новаки. На сьогодні ділянки приведено у належний вигляд, такі заходи будуть продовжуватися на території всіх старостинських округів. Благоустрій території – запорука комфортного життя населення, тому ми повинні пам’ятати, що чистота навколишнього середовища залежить не лише від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури і свідомості його жителів.