Про призов громадян на строкову військову службу

Дата: 12.04.2019 14:54

Лубенський районний військовий комісаріат повідомляє про плановий медичний огляд юнаків 1992 – 2001 років народження, які мешкають та зареєстровані на території Лубенського району і міста Лубни, який розпочався з 1 першого березня 2019 року. Призов громадян на строкову військову службу включає проходження ними медичної і районної призовної комісій, відбір найбільш підготовленої, придатної за станом здоров’я молоді та відправлення призовників до військових частин.                                         Всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде. За юнаками, які на момент призову офіційно працевлаштовані, буде зберігатися робоче місце та середньомісячна заробітна плата. (За інформацією Лубенського районного військового комісаріату Полтавської області).