Представники нашої громади взяли участь у тренінгу «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ»

Дата: 16.04.2019 21:37

Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у Харкові були проведені навчання для представників об’єднаних територіальних громад Донецької, Полтавської, Сумської та Харківської областей за комплексною програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ». Участь у тренінгу взяли і представники Засульської громади (Любов Векленко, начальник сектору сім’ї та дітей, Алла Дзюба, начальник відділу соціального захисту населення та Людмила Шевченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради). Під час занять відпрацьовувалися навички здійснення сімейно-орієнтованої соціальної роботи та побудови міжвідомчої  взаємодії в громаді у найкращих інтересах дитини.