припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Засульська об’єднана територіальна громада успішно долучилася до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою

Дата: 22.04.2019 15:47

Зберегти красу природи,

сприяти її оновленню  - завдання кожної людини

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, в Засульській ОТГ проведено щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та День благоустрою. Участь у прибиранні взяли як працівники виконкому так і небайдужі жителі громади спільно з працівниками СКП «Сяйво».

Проведено ряд заходів із ліквідації бур’янів, сміття та стихійних звалищ твердих побутових відходів, прибирання територій вздовж доріг і тротуарів. Облаштовано та впорядковано відповідно до санітарних норм полігони та сміттєзвалища твердих побутових відходів, забезпечено озеленення територій шляхом висадження дерев, кущів, квітників в парках, скверах та вздовж алей населених пунктів. Здійснено ліквідацію аварійно-небезпечних та сухостійних дерев, організовано обрізку дерев для забезпечення норм видимості на вулично-дорожній мережі. Залучено учнівську молодь до участі в проведенні робіт із озеленення та благоустрою території. Упорядковано прибудинкові території, дитячі, спортивні майданчики, об’єкти масового перебування та відпочинку  населення.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища, адже благоустрій Планети у наших руках і лише спільними зусиллями ми зможемо зробити життя кращим!