припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Літературна виставка у бібліотеках-філіях Засульської сільської ради: Твій біль, Україно, - Чорнобиль…

Дата: 02.05.2019 14:23

Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже 33 роки не втихає у нашій свідомості.  Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево багатомільйонного народу.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, в бібліотеках Засульської сільської ради відбулися розгорнуті виставки присвячені подіям Чорнобиля. Тут зібрана література, що розповідає про причини і наслідки  аварії на ЧАЕС, статті з періодичних видань, фото пожежників та учасників ліквідації цієї страшної аварії.

Минають роки, та біль Чорнобильської катастрофи ніколи не зітреться з історії, не знеціниться, і не відійде в небуття. У кожного часу свої герої, свої випробування. Для багатьох поколінь українців чорнобильці будуть прикладом мужності, стійкості та патріотизму.