припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 07.05.2019 17:50

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  7 травня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, були прийняті рішення про надання грошової допомоги 13 ветеранам війни з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також 31 особі за письмовими зверненнями про надання допомоги на лікування, які попередньо були опрацьовані на засіданні комісії з питань надання грошової допомоги населенню з бюджету об’єднаної територіальної громади на загальну суму  45,9 тис. грн.

Порушено клопотання перед облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Також затверджено доповнення до рішення виконкому щодо проведення свята «Майбутнє твориться сьогодні» та розмір надання одноразової грошової винагороди обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань і педагогічним працівникам, які їх підготували на 2017-2020 роки. Рішенням виконкому затверджено фінансовий план КП «Центр ПМСД» Засульської сільської ради на 2019 рік.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення стосовно житлових прав громадян: про надання дозволу на приватизацію квартири; про присвоєння поштової адреси земельній ділянці; про надання згоди на будівництво господарської будівлі, тощо.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.