«СПАСИБІ, СОЛДАТЕ, ЗА ПОДВИГ, ЯКОМУ НЕМА І НЕ БУДЕ ЦІНИ»

Дата: 10.05.2019 13:08

У ці травневі дні – восьмого та дев’ятого травня, ми вшановуємо героїв Другої світової війни та згадуємо подвиг тих, хто виборов для нас мир і свободу в страшному поєдинку з ворогом. І скільки б не минуло років з того світлого дня, ми ніколи не забудемо якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині і стражденному українському народові.

З нагоди відзначення  Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України працівниками Засульської сільської бібліотеки - філії Марією Мороз та Мариною Пархоменко була представлена книжкова виставка «Спасибі, солдате, за подвиг, якому нема і не буде ціни» .

Для учнів ОЗ «Засульський ліцей» проведено годину патріотичного виховання «І подвиг ваш переживе віки», в ході якої наголошено, що День пам’яті та примирення, День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. По закінченню розповіді до уваги учнів був представлений буктрейлер на книгу «За мужність і відвагу», в якій розповідається про полтавців Героїв Радянського Союзу серед яких жителі Засульської громади.

Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.У ці чудові весняні дні  українці знову дають відсіч озброєному агресору. Наші воїни самовіддано відстоюють незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Тож, нехай в наших серцях ніколи не згасає вогонь надії на щасливе майбутнє рідної України.

Зі святом Перемоги! Слава Україні!