припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Профілактичний рейд по сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 10.05.2019 13:32

З метою запобігання дитячій бездоглядності, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням та усунення причин та умов, внаслідок яких діти не відвідують навчальний заклад, фахівцями Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно із Тетяною Булах, соціальним педагогом Засульської гімназії та Євгеном Розсоханем, дільничим інспектором Лубенського відділу поліції був здійснений профілактичний рейд по сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ціль проведення такого заходу виявлення дітей, які без поважних причин не відвідують заняття у школах та проведення профілактичних бесід з батьками, діти яких без поважних причин пропускають уроки.

Станом на 7 травня поточного року виявлено 2 дитини, які систематично пропускають  заняття у школі. Неповнолітніх відвідано за місцем проживання, проведено профілактичну роботу з матір’ю щодо належного виконання нею своїх батьківських обов’язків, а саме забезпечення права дітей на освіту. Як результат даного заходу,  направлено листи до Лубенського відділу поліції для вирішення питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та до служби у справах дітей Лубенської районної державної адміністрації з інформацією про порушення прав дітей на навчання.

Нагадуємо батькам дітей шкільного віку, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та обов’язковість здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно зі статтею 184 КУпАП.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, знаєте про людей, які перебувають у такому становищі та випадки не виконання батьками своїх батькіівських обов’язків звертайтесь до   Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. ак. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74 – 803.