Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 21.05.2019 10:53

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  20 травня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, були прийняті рішення про здійснення компенсаційних виплат 835 особам, які мають право на пільги, за оплату ними вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування на загальну суму 140,9 тис. грн., компенсацію витрат за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом на суму 12,2 тис. грн. та надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав на суму 0,7 тис. грн.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про надання дозволу на видалення дерев в с. Засулля, а також стосовно анулювання результатів земельних торгів за лотами № 33103, № 33104.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.