припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Лубенська МРФ Полтавського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 29.05.2019 15:31

За підтримки компанії  «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

КЕУ  приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база.

КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях , що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org.

Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.

З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1T3BvayQ72kdYPgrpai0a1KuZ3168wLdB/view