припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Особливості користування програмою «Доступні ліки»

Дата: 31.05.2019 11:33

Через новації МОЗ та НСЗУ з 1 квітня діє оновлена програма видачі ліків за електронним рецептом, яка передбачає наступний порядок:

- «Сімейний лікар, з яким  укладена декларація, виписує електронний рецепт на «Доступні ліки», користуючись єдиною базою пацієнтів та переліком медичних препаратів, які зазначені в списку «Доступні ліки». Після призначення на мобільний телефон приходить смс з унікальним номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці. Отримати препарати без затримки можна лише після укладення декларації з сімейним персональним лікарем і не пізніше 30 днів після отримання рецепту. Список мереж аптек, де можна отримати ліки за електронним рецептом мешканцям Засульської громади: МЛА № 200 (м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26 А, тел. 050 154 76 69); «Наша аптека» ФОП Піддубний К. Ю. (м. Лубни, вул. Льва Тлстого, 29/23, тел. 05361 74 167); Наша аптека ФОП Піддубний К. Ю. (м. Лубни, вул. Монастирська, 72, тел. 05361 74 167); Аптека ТОВ «Юнсон» (м. Лубни, вул. Л. Толстого, 18 А з 14.00 до 16.00, тел. 093 792 49 91); Аптека «Доброго дня» (м. Лубни, проспект Володимирський, 42/1, тел. 063 201 19 29). Інформацію щодо переліку препаратів інсуліну для безкоштовного придбання, можна отримати в аптеці № 200 за адресою м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26 А. Інсулін імпортного виробника не входить до даного переліку, передбачено, що він буде придбаватися за власний кошт», - коментує Сергій Якимець, начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Засульської сільської ради.