Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 27.05.2019 13:02

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося  27 травня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, першочергово розглядалися питання про затвердження кошторисного розрахунку вартості об’єктів будівництва «Поточний ремонт доріг комунальної власності» на території Засульської громади. Затвердження кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція вуличного освітлення» в с. Піски.

Були ухвалені рішення про впорядкування адресних реквізитів земельних ділянок, закриття господарського обліку житлового будівництва. Під час засідання затвердили Положення про Реєстр територіальної громади Засульської сільської ради та про використання програмного забезпечення в проекту «Е-рішення для громад, що реалізується ГС «Центр розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Також прийняли рішення про  Порядок здійснення грошової виплати для придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим  батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.