До відома споживачів послуг по вивезенню сміття

Дата: 06.06.2019 15:18

Одна з найбільш гострих проблем сьогодення − це забруднення навколишнього середовища твердими побутовими відходами. На звернення мешканки с. Засулля здійснений виїзд комісії на вул. Лугова, де було виявлено сміття, утворене невідомими особами. Такі вчинки наносять шкоду не лише довкіллю і здоров’ю людини, а й завдають збитків місцевому бюджету.

Збір та вивіз сміття є ліцензованим видом діяльності. СКП «Сяйво» надає послуги по вивезенню ТВП населенню Засульської сільської ради та іншим організаціям. Для виконання такого виду робіт необхідно укласти договір на надання комунальних послуг. Давайте будемо вдячними природі за все те прекрасне, що вона нам дарує. Ошатність нашої громади залежить від особистої участі, від бережливого ставлення до навколишнього середовища. Мільярди тон сміття потрапляють в навколишнє середовище кожного року, але ми можемо змінити це – зробити світ чистим разом! За більш детальною інформацією звертайтеся в абонентський відділ СКП «Сяйво» за телефоном 050 972 90 33 або за адресою: с. Засулля, вул. Молодіжна, 78.