Презентація «Книги, написаної з любов’ю до рідного краю»

Дата: 06.06.2019 15:35

Урочистою подією для громади у день Вознесіння Господнього стала презентація нової, незвичайної, колективної збірки «Книга, написана з любов’ю до рідного краю». На святі були присутні Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова, Дмитро Кубрак, помічник народного депутата України Костянтина Іщейкіна, педагогічний колектив та учнівська молодь ОЗ «Засульський ліцей», громадськість.

Поява даного видання стала можливою завдяки сприянню Полтавської обласної Національної спілки письменників України та фінансовій підтримці народного депутата України Костянтина Іщейкіна.

Уперше на теренах області видана збірка творів авторів об’єднаних за принципом локального земляцтва. За задумом ініціаторів появи книги, вона створювалась, як подарункове видання: невелика за розміром, має 5 розділів, де вміщено твори авторів з Великобагачанщини, Оржиччини, Семенівщини, Хорольщини і Лубен.

Сергій Бондаренко, голова Засульської громади, високо оцінив нове видання, відзначивши його змістовне наповнення. Побажав перспективи розширення збірки, яка буде містити яскраву творчість самобутніх авторів. «Створення і випуск книги  - це наполеглива, копітка праця. Друковане видання у вирі сучасного інформаційного простору є вічним джерелом інформації. Ця книга дійсно написана з любов’ю, адже тут вміщені чудові, правдиві вірші наших талановитих земляків. Вони народжені із глибини, від погляду в щирі очі і небайдужості. Тут розповідається про дієву любов до України. Саме про те, що лише спільними зусиллями, і тільки разом, громадою можна досягти результатів. Прикладом того є взаємодія з народним депутатом Костянтином Іщейкіним, завдяки співпраці з яким, вдалося втілити в життя багато суспільно-важливого і корисного», - підсумував Сергій Іванович.

Поціновувачі творчості майстрів слова мали змогу послухати твори найбільш яскравих імен Лубенщини: Наталії Баклай, Юлії Манойленко, Раїси Плотнкової, Ганни Кревської. Яскравого обрамлення заходу додали пісні у виконанні Інни Сизоненко та Ірини Кожушко, а також декламування власних віршів Наталії Шаблі. Всі присутні отримали в подарунок «Книгу, написану з любов’ю до рідного краю».