припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Завершено навчальні збори з управлінням батальйону територіальної оборони

Дата: 12.06.2019 11:37

З 3 по 9 червня тривали навчальні збори з управлінням батальйону територіальної оборони на які були залучені бойові офіцери оперативного резерву 2 черги. Резервісти протягом семи днів пройшли навчання та покращили свою фахову та індивідуальну підготовку, оволоділи необхідними навичками для планування дій, отримали теоретичні та практичні знання щодо тактики ведення бою в районі формування свого підрозділу.

Під час офіційної частини завершення зборів Валерій Пицяк, військовий комісар Лубенського РВК привітав присутніх, подякував за спільну продуктивну роботу та зазначив, що з цього моменту починається підготовка до наступних зборів, адже підготовка військового резерву є плановою і знаходиться на постійному контролі керівництва Полтавського ОВК.

Слова вдячності та побажання в подальшому спільно відпрацьовувати бойову майстерність висловив також Олег Пода, командир батальйону територіальної оборони. В ході урочистостей резервістам було вручено грамоти.