Мешканці Засульської громади долучилися до здачі крові

Дата: 16.06.2019 15:55

Щороку 14 червня відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія − це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові, її компонентах та препаратах і висловлення подяки донорам крові за те, що вони допомагають рятувати життя людей.

Урочистості відбулися в стінах Лубенської станції переливання крові. Перед початком святкування здали кров почесні донори, а також  представники міської та районної адміністрації та всі бажаючі подарувати життєдайну речовину. Під час урочистої миті  Тамара Петрова, завідуюча медичною установою, висловила слова глибокої вдячності на адресу донорів, яких близько 4 тисяч протягом року відвідує станцію переливання крові.

З вітальним словом до присутніх звернулися Віктор Клиша, головний спеціаліст відділу охорони здоров’я та Світлана Грибович, головна медична сестра КП «Центр ПМСД» Засульської с-р. Почесних донорів Засульської громади та колектив КП «Центр ПМСД» було нагороджено грамотами сільської ради за активну участь у донорському русі та сувенірною продукцією.

По завершенню урочистої частини відбувся концерт за участі студентів Лубенського медичного училища.