Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 18.06.2019 14:29

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 18 червня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, були прийняті рішення про здійснення компенсаційних виплат 853 особам, які мають право на пільги, за оплату ними вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування, на загальну суму 104,6 тис. грн., компенсацію витрат за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом на суму 15,2 тис. грн. та надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав на суму 0,7 тис. грн.

Членами виконкому розглянуті питання про надання дозволу на встановлення дитячих майданчиків, про надання дозволу на приватизацію квартири, про демонтаж газового та електрообладнання у приміщенні недіючої котельні школи та інші.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.