припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Успішний розвиток малого та середнього бізнесу – це гарантія розширення застосування найманої праці

Дата: 19.06.2019 15:30

Однією із перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптування до нових умов та ефективного працевлаштування.

Лубенська міськрайонна філія Полтавського ОЦЗ максимально поєднує інтереси фермерів та населення для використання легалізації найманої праці та працевлаштування клієнтів центру зайнятості.

Одними із роботодавців, що тісно співпрацюють в даному напрямі з Лубенською міськрайонною філією Полтавського ОЦЗ є приватні підприємці  Гриценко Г.В. та  Рябко В.В.  Наразі 15 осіб пройшли підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на робочому місці перед працевлаштуванням.

Варто додати, що з початку 2019 року за направленням Лубенської МРФ Полтавського ОЦЗ підвищили свою кваліфікацію шляхом стажування безпосередньо на робочому місці 58 безробітних громадян сільської місцевості  за різними професіями та спеціальностями. Роботодавці, які вже скористалися даною послугою цілком задоволені та часто користуються такою формою поповнення трудових колективів, оскільки мають можливість підготувати належного фахівця без зайвих матеріальних затрат.