припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Обопільна вигода

Дата: 20.06.2019 10:43

Фірми і компанії на ринку праці є домінуючою силою, оскільки вони розвивають економіку країни, наповнюють бюджет, створюють нові робочі місця.

Співпраця з соціальними партнерами – це один із головних пріоритетів у роботі Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, що будується на застосуванні адресного підходу у наданні послуг та виходячи з індивідуальних потреб та можливостей працедавця.

Ознайомившись із механізмом надання роботодавцям компенсації для покриття витрат зі сплати єдиного соціального внеску, з початку року 21  роботодавець міста та району,  це ТОВ «Світ продуктів-3», ТОВ «Совтрансагро», фермерське господарство «Домашній бойлер», ТОВ «Торгова компанія капітал груп» та інші,  скористалися державними преференціями і забезпечили новими робочими місцями 38 безробітних, з них 15 осіб – мешканців сільської місцевості, з яких 6 осіб проживають на території Засульської ОТГ. До слова, попередньо 10 претендентів підвищили  рівень кваліфікації шляхом стажування на замовлення працедавця безпосередньо на робочих місцях.

Завдяки тісній співпраці зі службою зайнятості представники сфери бізнесу знайшли потрібний персонал, зекономив власні кошти, а шукачі роботи позбулися статусу безробітного і тепер самостійно заробляють на своє життя.