Зустріч з фахівцями програми «Енергоефективність в Україні»

Дата: 20.06.2019 14:11

Відбулася зустріч голови Засульської ОТГ Сергія Бондаренка з експертами програми «Енергоефективність в Україні», які презентували проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Він передбачає надання підтримки об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

«ОСББ – це юридично спроможна і дієздатна організація, яка одночасно представляє всіх співвласників. Це «школа демократії»: співвласники вчаться обирати, бути обраними в органи управління, домовлятися, брати на себе відповідальність за їх виконання», - говорить Вікторія Курилко, регіональна координаторка ПРООН у Полтавській області.

Головною метою даного проекту є мобілізація мешканців багатоквартирних будинків на спільні дії з підвищення енергоефективності свого житла. На липень запланована зустріч з кандидатами та головами ОСББ з метою мотивації та підтримки, формування ініціативної групи та проведення навчання та консультацій щодо інформації про власників, розробки проекту статуту, скликання установчих зборів, підготовки пакетів документів на реєстрацію.

До вашої уваги інформаційний буклет проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).