Вітаємо з Днем народження!

Дата: 01.07.2019 09:27

1 липня святкують День народження Марія Шевченко, староста Мгарського старостинського округу та Петро Бала, депутат Засульської сільської ради. Щиро вітаємо Вас та бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, гарного настрою, любові та злагоди у родині. Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Щастя та радощів у домівку, натхнення і творчості для душі. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.