В Олександрівці з’явився дитячий майданчик

Дата: 03.07.2019 10:35

Діти – найцінніший скарб, адже за ними світле майбутнє нашої держави. Саме тому ми повинні створювати всі умови для їх гармонійного розвитку. Посмішки, радість в очах, щасливі обличчя дорослих і дітей. Для малечі, що проживають в селі Олександрівка, в перший місяць літа відбулося  справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Облаштування місця для веселого та активного відпочинку для маленьких мешканців відбулося за сприяння Владислава Мостовенка, депутата обласної ради.  Діти залюбки опанували гірку та гойдалки. До того ж, кожен з них, отримав солодкі подарунки. Встановлення дитячих та спортивних майданчиків продовжується по всій території Засульської громади завдяки плідній співпраці та підтримці депутатів різних рівнів та підприємств і організацій, які функціонують на території старостинських округів.