Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 02.07.2019 08:23

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 1 липня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому затвердили склад ліквідаційної комісії відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Засульської сільської ради, прийняли рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Засульської сільської ради від 30 січня 2018 року № 24 «Про утворення комісії з питань надання грошової допомоги населенню з бюджету ОТГ та затвердження Положення про неї».

Члени виконкому проголосували за надання грошової допомоги на лікування та допомогу на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку. Кошти виділено 25  особам на загальну суму 47,0 тис. грн.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.