Оголошення!

Дата: 09.07.2019 08:50

Виконавчий комітет Засульської сільської ради оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування виконавчого комітету Засульської сільської ради (з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва).

Основні вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння українською мовою, знання комп’ютерної техніки і основ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вік відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Засулля, вул. Молодіжна, 78. Довідки за тел. 053 61 92-4-16.