Триває написання Стратегії розвитку громади

Дата: 09.07.2019 14:19

Відбулося третє засідання робочої групи по написанню Стратегії розвитку Засульської ОТГ під керівництвом Вадима Штефана, радника з питань регіонального розвитку Полтавського ЦРМС та Катерини Степчук, радника з просторового планування Волинського ЦРМС. Участь у навчанні взяли працівники, керівники структурних підрозділів виконкому, старости, депутати Засульської сільської ради та депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко. Під час засідання обговорили основні пріоритети розвитку Засульської ОТГ:

• Використання транзитного потенціалу (будівництво/облаштування логістичних центрів, розвиток готельно-ресторанного бізнесу, якісне транспортне сполучення з регіонами України, торгівля нафтопродуктами, визначення можливостей виділення земельних ділянок).
  • Розвиток сільського господарства, активізація громадської та бізнес-активності мешканців (створення, підтримка фермерських господарств, кооперативів: садівництво, лікарські трави, пасіка, взяття участі в конкурсах та грантах, розвиток фестивального руху і туризму).
  • Система поводження з ТПВ. Використання комунального майна громади (встановлення сміттєсортувальної лінії, створення нових робочих місць).
  • Педагогічні кадри – ідеологічна основа Засульської ОТГ (угода про співпрацю з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, проведення для педагогів тренінгів, семінарів, навчання, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти).

Відповідно до вищесказаних напрямків розвитку громади, робочою групою будуть розроблені проекти для визначення їх актуальності та подальшої реалізації.