припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Відбулася зустріч жителів села Оріхівка та мікрорайону Агромістечка з представниками виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 11.07.2019 12:40

З питань щодо благоустрою населених пунктів, проведення заходів із поліпшення якості питної води, водопостачання та водовідведення, поводження з ТПВ, покіс трави, планування гідроспоруд узбіч комунальних доріг, ліквідації аварійних сухостоїв інформували жителів старостату начальник відділу житлово-комунального господарства,  архітектури та містобудування виконавчого комітету Геннадій Пархоменко та директор СКП «Сяйво» Анатолій Томчук. Одним із ключових постало питання  правильної утилізації сміття на території сіл, оскільки у сучасному побуті доволі багато сполук, які не можна ані спалювати, ані закопувати чи просто викидати. Вивезення побутових відходів здійснюватиметься відповідно до схеми санітарного очищення населених пунктів, мешканці сіл повинні укласти договір з СКП «Сяйво», яке вивезе відходи у відповідне місце. Наступним свідомим кроком поводження з відходами є його сортування, перероблення та вторинне використання.

Обговорено ряд заходів, заслухано ідеї та побажання, які будуть спрямовані на забезпечення комфортних, належних та безпечних умов для жителів даної місцевості.