припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Привітали з 90-річним ювілеєм Зою Василівну Катрич

Дата: 17.07.2019 16:16

17 липня святкує свій 90-річний ювілей Зоя Василівна Катрич – людина великої працелюбної вдачі, педагог від Бога, відмінник народної освіти та для багатьох вірний наставник. І це не тільки її особисте свято, а й кожного, хто знає цю прекрасну жінку, адже все життя ювілярка присвятила людям, віддавши кожному частинку своєї душі. Народилася Зоя Василівна в Полтаві, закінчила Полтавський педінститут, після випуску корінну полтавку направили в Засульську сільську школу, де й пройшли 40 років її педагогічної діяльності. Випускники розповідають про іменинницю, як талановитого педагога, енергійну, ініціативну, людяну вчительку, яка захоплювала на надихала своїх учнів, сіючи у їхні душі віковічні людські якості та цінності.

Привітав ювілярку від всієї Засульської громади сільський голова Сергій Бондаренко: «Вітаю Вас, шановна Зоє Василівно, з такою поважною датою. Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, невичерпної енергії та Божого благословення. Хай доля збагачує Вас енергією, натхненням і радістю, адже це і є запорука довголіття», - говорить Сергій Іванович.