припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

ЩЕ В ОДНОМУ ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ ЗАСУЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗИМКУ БУДЕ ТЕПЛО

Дата: 19.07.2019 10:47

Завершились роботи по реконструкції системи опалення Березівського сільського будинку культури Засульської сільської ради (проектувальник ТОВ «Гадячпроект», підрядник ТОВ «Агробуд-СН»). Понад 20 років даний заклад не опалювався. Та завдяки підтримці народного депутата України Костянтина Іщейкіна направлено, а відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Засульської ОТГ освоєно державні кошти на реконструкцію системи опалення клубного закладу. Впевнені, що відтепер аматори творчих колективів Березівського СБК та жителі села отримуватимуть задоволення від комфортних умов перебування у приміщенні, підвищиться рівень надання працівниками закладу культурних послуг, адже належні умови праці тільки сприяють розвитку та збагаченню культурних цінностей на селі.
    Висловлюємо щиру вдячність Костянтину Євгеновичу за підтримку і згадаємо слова Маргарити Наваррської: «Сильніше всього бувають ті, хто направляє свої сили на добрі справи».