Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 26.07.2019 14:05

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 22 липня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про здійснення компенсаційних виплат 862 особам за червень поточного року, які мають право на пільги, за оплату ними вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування, на загальну суму 103,5 тис. грн., компенсацію витрат за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом на суму 13,7 тис. грн. та надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших державна суму 0,6 тис. грн.

Були ухвалені рішення про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам, житловим будинкам, надання паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та інше.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.