припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вивчення успішних практик громад Чернігівщини

Дата: 26.07.2019 14:54

Відбувся навчальний тур до Чернігівської області представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини, учасником від Засульської ОТГ став Олег Васецький, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету. Тема візиту «Творча майстерня ОТГ: як створити імідж громади».

«Ми познайомилися з реалізованими проектами у сфері історичної та культурної спадщини, сучасної інфраструктури Ніжинської громади. Вертіївська сільська ОТГ ділилася досвідом туристичного простору. Очільники Сосницької та Менської громад презентували кіномистецький фестиваль «Капелюш» та проект «Арт – резиденція Олександра Довженка», розповідали про подієвий туризм. Ознайомлення з успішними практиками громад дає поштовх якісно застосовувати позитивний досвід та моделі для підвищення спроможності своєї громади, розробки стратегії розвитку та залучення інвестицій, створення сприятливих умов для вдалого економічного розвитку», - коментує Олег Юрійович.

Навчальна поїздка була організована Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".