Проведено реконструкцію вуличного освітлення на території Засульської громади

Дата: 01.08.2019 15:47

Вуличне освітлення є одним із головних елементів благоустрою населених пунктів. Забезпечення постійного функціонування зовнішнього освітлення сприяє створенню умов для повноцінного і безпечного життя та відпочинку громадян, зниження рівня аварійності на дорогах та попередження правопорушень.

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури та містобудування виконавчого комітету Засульської сільської ради повідомляє про хід реалізації інвестиційних проектів в рамках формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад за рахунок коштів державного бюджету по наступних об’єктах:

1. Реконструкція вуличного освітлення вул. Миргородська, вул. Залізнична с. Червоні Пологи, Лубенського р-ну, Полтавської області.

2. Реконструкція вуличного освітлення  вул. Кирпоноса с. Тернівщина, Лубенського р-ну, Полтавської області.

3. Реконструкція вуличного освітлення вул. Посульська с. Мгар Лубенського р-ну, Полтавської області.

4. Реконструкція вуличного освітлення вул. Д. Сірика с. Луки Лубенського р-ну, Полтавської області.

5. Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна  с. Вільшанка, Лубенського р-ну, Полтавської області.

6. Реконструкція вуличного освітлення вул. Лісова, вул. Мічуріна с. Вільшанка, Лубенського р-ну, Полтавської області.

Попереду будівництво ще більше двадцяти таких об’єктів. Роботи по реконструкції вуличного освітлення відповідають плану соціально-економічного розвитку громади на 2017-2021 роки і будуть виконані в 2019 році. Цим самим за умови оперативного реагування АТ «Полтаваобленерго» буде вирішено питання освітлення вулиць всіх 38 сіл нашої громади.