припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 05.08.2019 14:46

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 5 серпня під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про присвоєння поштових адрес житловим будинкам, присвоєння поштових адрес земельним ділянкам, затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція парку «Молодіжний» по вул. Молодіжній в с. Засулля, тощо. Розглянули питання про затвердження звіту виконкому про пророблену роботу Засульської сільської ради протягом I півріччя 2019 року; про проведення позапланової перевірки СКП «Сяйво». Схвалені проекти рішень на сесію сільської ради підготовлені фінансовим відділом щодо внесення змін до бюджету громади на 2019 рік та передачу бюджетних трансфертів до обласного бюджету у 2019 році.

Були прийняті рішення про надання грошової допомоги на лікування та допомоги на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку, 30 особам на загальну суму 48,5 тис. грн.

За результатами обговорених питань порядку денного були винесені відповідні рішення.