Піщани відзначили День села

Дата: 12.08.2019 14:47

Урочисте відзначення Дня села у Пісках вже стало доброю традицією. Рідне село – це те місце, де найгарніша на цілій земній кулі природа, найніжніша вода у річці, найдорожчі серцю люди і наймиліший спомин. На свято з’їхалися до свого рідного куточка мешканці, котрі тут народилися, виросли, де відчули материнську ласку та мудру батьківську пораду. Біля сільського клубу зібралося багато гостей, адже це день зустрічей і знайомств, спогадів та спілкування. На початку заходу піщани хвилиною мовчання вшанували загиблих земляків під час Другої світової війни, воїнів вогняних років афганської війни та героїв-сучасників, які боронили мир і незалежність, беручи участь в Антитерористичній операції на Сході України.

Із словами привітань до присутніх звернувся Сергій Бойко, керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради та побажав жителям села міцного здоров’я, успіхів, добробуту і процвітання. Концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності Засульської громади. В ході свята працювали дитячі батути та торгові намети, святкування продовжилося запальною дискотекою.